за нас

Xinxiang Mailang вибрации Машини копродукции, Ltd е основана во 2004 година По повеќе од десет години на развој, компанијата има длабока технолошки акумулација, континуирана иновација на технолошките процеси, и кален квалификуван тим R & D и производството.

1

 Со цел подобро да се прилагоди на развојот на скрининг индустрија и постојано да се задоволат потребите на различни сектори на општеството, Mailang машини, во комбинација со свои предности, воведе напредна странски технологија, понатаму да се прошири на скалата на истражување и развој и производство, независно реновиран и произведува голем број на скрининг технологии и производи, со единствена серија на скрининг и помошната опрема, е широко се користат во хемиската индустрија, храна, лекови, рударството, металургијата. Лесната индустрија, енергија и други индустрии. Главните производи се: кружни лулка екран, квадратни лулка екран, линеарно вибрира екран, ротирачки вибрира екран, подвижни, дигалка, снабдување, дробилката, прашина отстранување опрема, итн Во исто време, ние ги обезбеди сите видови на опрема резервни делови за нови и стари клиенти.

 

Со начело на "Квалитетот на прво место, кредитни Прво, Квалитетот на прво место, понудената соработка" и побарувачката на клиентите, како ориентација, компанијата има воспоставено стандардизиран систем за контрола на квалитетот за да се осигура стабилноста на квалитетот на производот, супериорни перформанси, прекрасен изглед и лесен за ракување, кој има освоено едногласни пофалби од потрошувачите.