450 Filtri Sieve

Përshkrim i shkurtër:

  Brief Description 450 Ultra Silent Vibrating Screen Filter is a kind of small size machine,which is designed with features of convenient to move, high efficiency, low noise, good seal, power fly and continual working. It is widely used to sieve any granule, powder and mucilage. For example, total 1200 liters 1.1 ratios spray-paint can be filtered by the machine when using 325 mesh screen net; the processing capacity of flour can reach to 700kg when the screen net of 30mm being used; it...


Detail Product

Produkt Tags

 

Përshkrim i shkurtër

450 Ultra Silent Vibrating Screen Filter is a kind of small size machine,which is designed with features of convenient to move, high efficiency, low noise, good seal, power fly and continual working. It is widely used to sieve any granule, powder and mucilage. For example, total 1200 liters 1.1 ratios spray-paint can be filtered by the machine when using 325 mesh screen net; the processing capacity of flour can reach to 700kg when the screen net of 30mm being used; it’s also well-qualified for filtering of ceramic glaze.

 

Feature & Përfitimet

efikasitetit 1.High, dizajn të rafinuar, të përshtatshme për çdo lloj pluhurat dhe serosity;

2.It merr vetëm 3-5min për të zëvendësuar dhe të pastër të përshtatshme;

rrjetë 3.No plug, jo fluturues pluhur;

4.Impurity dhe pjesëz më e madhe mund të shkarkohet automatikisht;

5.Unique projektuar rrjetë kornizë dhe të shërbimit të gjatë kohë;

6.Small në madhësi, të lëvizin lehtë.

 

airflow Screen.png

 

Udhëzim parametri

 

450.png

 

 

Aplikacion

It is widely used in geological,chemical,cement,pharmaceutical,research and production laboratories and other departments of scientific research and production test.

 

application

vizatim Picture

 

picture1.png

 

Paketim dhe Shipping

ofrimit 1.Timely me raste prej druri;

2.Or standards exporting package(non-fumigation); 

3.Or si kërkesën tuaj;

4.Port: Shanghai, Shenzhen, port Tianjin dhe kështu me radhë.

 

Pre-shërbim

1.Providing shërbime teknike këshilluese;

2.We can offer an accurate quotation according to customers’ model and drawing pictures;

3. vizatim mund të dërgohen në qoftë se keni nevojë, ne mund të ju ndihmojë të projektimit linjë e tërë e bazuar modelin tuaj;

4.OEM dhe shërbimit emërtim do të jetë gjithmonë në dispozicion.

Pas shërbimit

1.24 hours service online and fast response with 12 hours;

garanci 2.Quality është 12 muaj nga data e anijeve;

3.Regular tracking and accessories supply, and handling customers’ feedback efficiently;

udhëzim kuvendi 4.Provide date teknike dhe kopje të lidhura me të butë ose me video për të siguruar klientit mund të instaloj debug me veten. 

 

 

 

  

 

 

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne