Frekuenca Dual Vibrating Screen

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrim i Shkurtër Dual-Frekuenca Vibrating Screen është përdorur kryesisht në sistemin e desulfurimit të centralit, në sistemin e fluksit të shqyrtimit të fabrikën e çelikut, në sistemin total zhavorr e industrisë së ndërtimit, etc.Dual-Frekuenca vibruese ekran ne hulumtime dhe zhvilluar është bazuar në Screen ynë High Frequency, dhe kjo është me karakterin e një-amplitudë të ulët, por një frekuencë të lartë. Kjo është veçanërisht. Kjo është veçanërisht për ndarja e materialit të hollë e cila është më pak se 5mm. Featur ...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim i shkurtër

Dual-Frekuenca Vibrating Screen është përdorur kryesisht në sistemin e desulfurimit të centralit, në sistemin e fluksit të shqyrtimit të fabrikën e çelikut, në sistemin total zhavorr e industrisë së ndërtimit, etj.
Dual-Frekuenca vibruese ekran ne hulumtime dhe zhvilluar është bazuar në ekranin tonë frekuencë të lartë, dhe kjo është me karakterin e një-amplitudë të ulët, por një frekuencë të lartë. Kjo është veçanërisht. Kjo është veçanërisht për ndarja e materialit të hollë e cila është më pak se 5mm. 


Feature & Përfitimet

1.Less lëvizur pjesë, cilësia dridhje është reduktuar dhe pushteti është i vogël.

2.Sieve pjatë përdorur kryesisht thinjur, krehër, saldim çelik rrumbullakët, punching çeliku dhe kështu me radhë.

3.Single shtresë ekran rrotullues dridhje me dizajn të rrjetit unik, përdorimi afatgjatë të ekranit, të lehtë për të ndryshuar rrjetë ekran, vetëm 3-5 minuta, operacion i thjeshtë, lehtë për të pastruar.

Ekran frekuencë 4.Dual ndryshuar strukturën e tradicionale sitë sipërfaqen e ekranit vibruese dhe kuti ekran dridhje, duke përdorur multi-pavarur dridhje sipërfaqe sitë, kuti sitë dhe raft nuk lëvizjen dridhje.

Seksioni 5.Each i pjatë sitë burimit dridhje të pavarur, dridhje të pavarur. Sipas shpërndarjes së madhësisë së materialit në terren, madhësia e materialit, amplitudë dhe dridhje frekuenca e çdo sipërfaqe sitë mund të rregullohen adaptively për të arritur kombinimin më të mirë të kapaciteteve të përpunimit dhe shqyrtimit efikasitetit.


Grafiku i detajuar


dfs-3.jpg


Aplikacion

Kryesisht përdoret në hekurit dhe çelikut ndërmarrjeve të sistemit tretës të shqyrtimit (industria metalurgjike sintering, furrnaltë koritë, Coking, materialeve të papërpunuara, etj) dhe zhavorrit sistemit totale të industrisë së ndërtimit.


parametrat teknike


DFS4.png

 

   • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne